Police Helicopter

649 ден Со ДДВ

Креативна забава со сетот од Lego City кој содржи полициски хеликоптер, скутер за измама и 2 забавни минифигури.

На залиха

Спореди
SKU: 21LEG60275 Категории , , Ознаки: ,
Бренд:: Lego
Brands