Police Helicopter Transport

3.750 ден Со ДДВ

Оваа полициска играчка вклучува камион транспортер, хеликоптер рипкорд, мотор, АТВ, ликовите Руки Партнур и Френки Лупели, полицаец и измамници, минифигури за акција спакувана игра! Забавата започнува во моментот кога децата ќе ја отворат кутијата.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 20LEG60244 Категории , , Ознаки: ,
Бренд:: Lego
Brands