Police Dog Unit

649 ден Со ДДВ

Овој сет е одлична полициска играчка со место за полицаецот и неговото верно полициско куче, продавница за накит со 2 скапоцени камења и измамник со со вреќа.

На залиха

Спореди
SKU: 20LEG60241 Категории , , Ознака:
Бренд:: Lego
Brands