Police Bike

699 ден Со ДДВ

Изградете полициски киоск и полициски мотор со лего коцкички и уживајте во бескрајната забавна игра. Оваа одлична полициска играчка има полициска фигура, полициски мотор, полициски киоск и сообраќаен знак стоп.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 19LEG10900 Категории , ,
Бренд:: Lego
Brands