Poe Dameron’s X-wing Fighter™

8.842 ден Со ДДВ

Децата можат да играат улоги како херој на отпорот По Дамерон и да летаат во битка со оваа нова верзија на LEGO Star Wars, X-wing starfighter from Star Wars: The Rise of Skywalker! Има голем број на инспиративни карактеристики, вклучително и отворен минифигурален кокпит, простор за R2-D2, прилагодливи крилја за крстарење и режим на напад, стрелачи со навртки и пружини и опрема што може да се повлече.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 20LEG75273 Категории , ,
Бренд:: Lego
Brands