Playroom

1.039 ден Со ДДВ

Отворете ја кутијата во форма на куќа и имагинативната забава може да започне веднаш! Овој сет е полн со можности за играње улоги. Споделете кул игри со момче и девојче, играјте училиште и прославете роденден со сладолед, подарок и балони. Како што малите деца напредуваат во фазата каде што играат улога во приказните што самите ги смислија, родителите и оние што се грижат за децата можат да учествуваат во вредни фази на развој.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 20LEG10925 Категории , , Ознака:
Бренд:: Lego
Brands