Play-Doh Sushi Set

1.499 ден Со ДДВ

Станете јапонски готвач и создадете најлудо суши со новиот сет Play-Doh Sushi. Вклучува машина за ориз, валјак, послужавник со калапи, сад и 3 поголеми и 6 мали кантички пластелин. Пластелинот за игра е совршена креативна активност за малите деца за да им помогне да ја развијат својата фантазија и психомоторни вештини, ракувајќи со мек, нетоксичен материјал, способен да ја добие посакуваната форма.

Нема на залиха

Спореди
SKU: HASE7915 Категории , ,
Бренд:: Play Doh