Play-Doh Mini Bucket

1.349 ден Со ДДВ

Со мини-кофата Play-Doh можете да ги однесете вашите 4 кантички пластелин и забавни додатоци каде сакате, бидејќи е многу лесна за носење. Пластелинот е направен од нетоксичен материјал, не му штети на здравјето на најмалите додека си играат. На децата ќе им биде стимулирана имагинацијата, создавајќи најразновидни форми во оваа игра.

На залиха

Спореди
SKU: 19428 Категории , , Ознака:
Бренд:: Play Doh