Play Doh Drill N Fill Dentist

2.599 ден Со ДДВ

Без разлика дали вашето дете сака да оди на стоматолог или не, со овој сет ќе биде доктор. Може да ја користи бушалицата за да дупките кои ќе ги направи да ги наполни со мешавина на Play Doh.

Нема на залиха

Спореди
SKU: HASF1259 Категории , ,
Бренд:: Play Doh