Play Doh – 8 неонски бои

999 ден Со ДДВ

Употребете ја имагинацијата и создадете животни, колачиња, цвеќиња, автомобили и сe друго што можете да помислите. Комбинирајте бои и направете разнобојни бубачки и овошни дрвја или дизајнирајте ново неверојатно суштество.

Нема на залиха

Спореди
SKU: HASE5044 Категории , ,
Бренд:: Play Doh