Play Doh – 4 класични бои

599 ден Со ДДВ

Нека вашите малечки навлезат во светот на имагинацијата моделирајќи со Play Doh. Оваа маса е целосно нетоксична. Создадете ги првите фигури и форми и забавувајте се.

Нема на залиха

Спореди
SKU: HASB5517 Категории , ,
Бренд:: Play Doh