Platinum Shopper Bag Deep

14.999 ден Со ДДВ

Кога шетате со вашето дете, секогаш има потреба да ги чувате неговите предмети. Торбата е исклучително функционална со 9 внатрешни џебови. Има специјален водоотпорен оддел, подлога за пресоблекување и термобокс за шише. Нејзините рачки овозможуваат лесно прицврстување на количката.

Нема на залиха

Спореди
SKU: CY521002943 Категории , ,
Бренд:: Cybex