Platinum Lite Cot Manhattan Grey

13.999 ден Со ДДВ

Lite Cot е флексибилна корпа за носење, лесен додаток кој се прикачува на Mios или Priam, одржувајќи го вашето бебе пријатно и топло. Високата удобност се комбинира со едноставноста и го направи совршен придружник за патување за сите семејства.

Нема на залиха

Спореди
SKU: CY519002673 Категории , ,
Бренд:: Cybex