PJ Masks 2 in 1 HQ

3.399 ден Со ДДВ

PJ Masks 2 во1 HQ е конвертибилниот сет за репродукција се трансформира од ракета во седиште на повеќе нивоа на PJ Masks, комплет со украсна компјутерска конзола и фрлач на возила.

Нема на залиха

Спореди
SKU: HASF2098 Категории , ,
Бренд:: Pj Mask