Pizza Stand

629 ден Со ДДВ

Уживајте во правање со пица! Тоа е забавна храна што ја препознаваат сите деца. Со овој кул штанд за пица, децата можат да уживаат во секојдневната забава обезбедена од ресторанот пицерија.

На залиха

Спореди
SKU: 20LEG10927 Категории , , Ознака:
Бренд:: Lego
Brands