Pisolino

7.499 ден Со ДДВ

Cam Pisolino е удобно, лесно и безбедно патничко креветче погодно за деца од раѓање до околу 36 месеци. Детското креветче Cam Pisolino создава пријатно место за спиење и одмор на бебето дома, при патување или посета на баба. Патното креветче е лесно за употреба. Има 2 нивоа на висина на душекот Голем џеб за складирање. Во комплетот се вклучени душече и патна торба.

Нема на залиха

Спореди
SKU: L118-101 Категории , ,
Бренд:: Cam