Pirate ship

9.219 ден Со ДДВ

Најмалку 3 различни искуства за градење и играње се можни со овој сет. Децата можат да направат пиратски брод, а потоа да го обноват во пиратска куќа или во островот на черепот. Или можат да ја пуштат својата креативност лабава и да дизајнираат нешто ново

На залиха

Спореди
SKU: 20LEG31109 Категории , , Ознака:
Бренд:: Lego