Piranha Plant Power Slide Expansion Set

1.980 ден Со ДДВ

Децата можат да го додадат овој брилијантен сет за проширување на слајдовите на централата Piranha Plantна нивниот LEGO Super Mario Adventures with Mario Starter Course(71360) и да се натпреваруваат против непријателите за да го совладаат лизгачкиот предизвик. Овој можете да изградите колекционерско игралиште кое има градежна клацкалка со платформа на шини за Lego Mario (не е вклучена фигура). Сетот доаѓа со јасни упатства за децата да можат да составуваат независно.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 20LEG71365 Категории , , Ознака:
Бренд:: Lego
Brands