Pineapple Pencil Holder

1.650 ден Со ДДВ

Направете си сопствен држач за моливи и кутија за канцелариски материјал со овој креативен сет. Шарен и корисен комплет има висок жолт држач за моливи со капак со зелени лисја и помала розова и зелена кутија за канцелариски прибор како лубеница, плус разнобојни коцки за нивната фантазија и вештини за самоизразување.

На залиха

Спореди
SKU: 20LEG41906 Категории , , Ознака:
Бренд:: Lego
Brands