People Pack – Fun Fair

2.480 ден Со ДДВ

Изградете возбудлива колекција на предмети кои даваат можности за играње улоги. Вклучува 14 минифигури што ќе ги додадете во вашиот град, игра за фрлање прстен со базен со 3 елементи, игра со галерија за снимање, маса за сликање, тест за јачина и товарен велосипед за сладолед со чадор.

На залиха

Спореди
SKU: 19LEG60234 Категории , , Ознаки: , ,
Бренд:: Lego
Brands