Penguin Mario Power-Up Pack

699 ден Со ДДВ

Љубителите на Super Mario можат да додадат комично дејство на нивното искуство со играта со овој сет за напојување Penguin Mario Power-Up Pack. Се одликува со интерактивно одело за Super Mario (фигурата не е вклучена), што му дава на играчот шанса да заработи дополнителни дигитални монети за да го натера да се лизне на стомакот како пингвин.

На залиха

Спореди