Penguin chase with the Batboat!

899 ден Со ДДВ

LEGO DC Batboat The Penguin Pursuit сетот им дава на децата бесконечни имагинативни можности за играње улоги со омилени ликови од филмовите Бетмен. Врвна играчка за градење и играње за фановите на Бетмен! Минифигурите Бетмен и Пингвин и 2 чамци што можат да се изградат даваат супер-херојска акција и авантура веднаш во рацете на децата.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 20LEG76158 Категории , , Ознаки: ,
Бренд:: Lego
Brands