Paw Patrol – Фигура

1.099 ден Со ДДВ

Препуштете се на оваа неверојатна авантура заедно со ликовите од Paw Patrol. Притиснете ја значката за активирање на куката за спасување. Прикачете го официјалниот знак за патрола на кучиња и станете член на тимот на кучиња! Соберете ги сите фигури и создадете победнички тим.

Нема на залиха

Спореди
SKU: SN6022626 Категории , ,
Бренд:: Paw Patrol