Passenger Train

10.499 ден Со ДДВ

Изградете го сетот со моторизиран патнички воз со 2 вагони, платформа, сигнали и кружна пруга што може да се конфигурира со овој воз и шини. Користете го 10 брзински далечински управувач со bluetooth за да управувате со моторизирана играчка и да ги возите сите 4 минифигури на нивното патување, 2 патници, 1 машиновозач и 1 придружник на воз.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 18LEG60197 Категории , ,
Бренд:: Lego