Paris

3.859 ден Со ДДВ

Покажете ја прекрасната архитектура на Париз со овој извонреден Lego сет. Секој индивидуален модел на Lego обезбедува уникатно и наградувано градежно задоволство со реални бои и приказ на соодветни пропорции. Трева и површини покриени со дрвја и украсна плоча со име Париз им даваат завршни зборови на оваа детална реконструкција на најромантичниот град во светот – величествена изложба за вашиот дом или канцеларија.

На залиха

Спореди
SKU: 19LEG21044 Категории , , Ознака:
Бренд:: Lego