Paranormal Intercept Bus 3000

4.889 ден Со ДДВ

Потопете ги децата во брзо искуство со игра со проширена реалност со Lego сетот Hidden Side. Овој сет вклучува училишен автобус со одлични технолошки детали, како центар за повлекување и топови за играчки, за да инспирира часови креативна игра. Со 2 минифигури, секој со свој телефон, технолошки генијалец, 2 прогонувани работници и симпатична фигура на куче-дух.

На залиха

Спореди
SKU: 19LEG70423 Категории , , Ознаки: , ,
Бренд:: Lego
Brands