Panda treehouse

2.199 ден Со ДДВ

Дозволете му на вашето дете да започне авантура со дивиот свет. Тие ќе сакаат да ги хранат спасените панди и да си играат со нив во оваа забавна, шарена игра. Децата можат да поминуваат часови играјќи улоги, како грижливи спасувачи и глумејќи приказни со 2 минифигури на Оливија и Миа и 3 панди.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 20LEG41422 Категории , ,
Бренд:: Lego
Brands