Pallas S-fix River Blue

29.999 ден Со ДДВ

Седиште за автомобил Pallas S-Fix група 1/2/3 е многу безбедно, тоа ќе го заштити вашето дете од околу 9 месеци до 12 години (од 9 до 36 кг) за време на сите ваши патувања со автомобил. Дизајнирано за да може да се ажурира, ова седиште за автомобил од оваа група 1/2/3 има заштитен штит и ги исполнува стандардите ECE R44 / 04. Може да се инсталира со помош на конектори Isofix кои едноставно се лизгаат во сидровите точки на Isofix на возилото. Ако автомобилот нема опција за Isofix, седиштето може да се инсталира со помош на безбедносниот ремен од 3 точки.

Нема на залиха

Спореди
SKU: CY520000547 Категории , ,
Бренд:: Cybex