Orfeo SLV Lava grey mid grey

20.999 ден Со ДДВ

Orfeo ја комбинира удобноста на компактна количка со удобноста на градската количка. Рачен багаж компатибилен за лесно патување од раѓање.

Нема на залиха

Спореди
SKU: CY522004195 Категории , ,
Бренд:: Cybex