Orfeo SLV Hibiscus Red red

20.999 ден Со ДДВ

Orfeo ја комбинира удобноста на компактна количка со удобноста на градската количка. Рачен багаж компатибилен за лесно патување од раѓање.

Нема на залиха

Спореди
SKU: CY522004207 Категории , ,
Бренд:: Cybex