Orfeo SLV Beach Blue turquoise

20.999 ден Со ДДВ

Orfeo ја комбинира удобноста на компактна количка со удобноста на градската количка. Рачен багаж компатибилен за лесно патување од раѓање.

Нема на залиха

Спореди
SKU: CY522004203 Категории , ,
Бренд:: Cybex