Onida TS Jeansy Blue

18.999 ден Со ДДВ

Onida е систем количка која има седиште од типот 2 во 1, кое може да се трансформира во корпа. Како корпа се користи од раѓање до 6 месеци, и потоа ја трансформирате во седиште и се користи до 15 кг. Седиштето е реверзибилно и има три позиции на потпирачот за грб. Количката има амортизирани тркала, предни ротирачки и кочница на задните тркала. Рачката се прилагодува на висината на родителот. Рамката на Onida се издвојува во модерен, минималистички дизајн со суштински карактеристики за родителите и бебето. Задните тркала за суспензија обезбедуваат непречено возење на сите површини. Седиштето можете да го извадите од рамката и да го прикачите седиштето за автомобили Shima кое е компатибилно со количката Onida без потреба од адаптери. Shima се користи од раѓање до 13кг или од раѓање до 18 месеци.

Нема на залиха

Спореди
SKU: CBX518001899 Категории , ,
Бренд:: Cbx