Off-Road Buggy

9.999 ден Со ДДВ

Имајте часови на забава со сетот за градење од Lego Technic, Off-Road Buggy. Овој RC теренски кабриолет автомобил е преполн со карактеристики инспирирани од оригиналните RC автомобили играчки од 1980-тите. Неверојатни трикови за лесно изведување благодарение на предната и задната суспензија на автомобилот и масивните гуми.

На залиха

Спореди
SKU: 21LEG42124 Категории , , Ознака:
Бренд:: Lego
Brands