Ocean mini-submarine

659 ден Со ДДВ

Во овој сет за градење ги има сите потребни елементи за имагинативни подводни авантури.. Вклучува минифигура и сива фигура од ајкула со чекан што ги отвораат коралите и ковчегот богатството со скапоцени камења .

На залиха

Спореди