Ocean exploration submarine

2.399 ден Со ДДВ

Овој подводен сет со подморница со дрон за истражување на морското дно, пештера покриена со корали и блескава рибарска риба со функција на движење ќе ве однесе во светот на подводните авантури. Сетот вклучува 4 минифигури на истражувачи, блескав рибар и скриено богатство за бесконечна забава и авантура!

Нема на залиха

Спореди
SKU: 20LEG60264 Категории , ,
Бренд:: Lego
Brands