Ocean Exploration Ship

9.260 ден Со ДДВ

Сет со пловечки брод за истражување кој има се што им е потребно на децата за бесконечно истражување на океаните. Вклучува кафез со ајкула, работен кран, истражувачка подморница, хеликоптер, па дури и пиратски бродолом со скриено богатство и 8 минифигури.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 20LEG60266 Категории , ,
Бренд:: Lego
Brands