Ocean Exploration Base

4.499 ден Со ДДВ

Можете да го истражувате океанот покриен со корали или да се разладите во базата со неговите заменливи модули за живеење и истражување. Сетот вклучува подморница и подводно беспилотно летало, фигури од ајкула и 5 минифигури на истражувачи, има многу возбуда што децата можат да ја откријат!

Нема на залиха

Спореди
SKU: 20LEG60265 Категории , ,
Бренд:: Lego
Brands