Obi-Wan’s Hut

2.400 ден Со ДДВ

Овој Lego сет Obi-Wan Kenobi’s Tatooine house се отвора за лесна игра и има многу детали за да ги инспирира децата да ги репродуцираат сцените од Star Wars и да создаваат нови епски приказни. Оваа прекрасна играчка вклучува минифигури Оби-Ван Кеноби и Лук Скајвокер со Lightsabers, R2-D2, минифигура на Tusken Raider и холограм елемент на принцезата Леја.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 20LEG75270 Категории , , Ознака:
Бренд:: Lego
Brands