Nissan GT-R NISMO

1.650 ден Со ДДВ

Nissan GT-R NISMO има обожаватели низ целиот свет и го држи рекордот за најбрз. Сега љубителите од сите возрасти можат да создадат сопствен автомобил со коцки идеален подарок за оние кои сакаат да градат. Ставете го Nissan GT-R на изложба или предизвикајте ги другите автомобили на трка!

На залиха

Спореди
SKU: 20LEG76896 Категории , , Ознака:
Бренд:: Lego
Brands