Ninja Tuner Car

3.415 ден Со ДДВ

Овој неверојатен LEGO NINJAGO Ninja Tuner Car се трансформира во летачка играчка автомобил! Автомобилот Ninja Tuner со крилја може да стане и да стане авион, а сите 4 минифигури доаѓаат со нови табли за да ги покажат своите преостанати животи.

На залиха

Спореди
SKU: 20LEG71710 Категории , , Ознаки: ,
Бренд:: Lego
Brands