Ninja Charger

3.999 ден Со ДДВ

За деца кои се занимаваат со фантастични акциони приказни. Овој уникатен сет вклучува и 5 минифигури: нинџа херои Каи, Џеј и Кол Легаси плус воините Ниндроид и Миндроид за да им помогнете на децата да создадат свои волшебни приказни. Возилото „2 во 1“ кое треба да го составите има 2 стрелци и мотоцикл скриен внатре за да биде испукан со притискање на копче за да ги нападне Ниндроидите.

На залиха

Спореди
SKU: 21LEG71737 Категории , , Ознака:
Бренд:: Lego
Brands