Nerf Ultra Two Motorized Blaster

4.499 ден Со ДДВ

Искусете екстремност, точност и брзина со Nerf Ultra Blaster, дизајнирани со напредни одлики, за да ги подигнете вашите Nerf игри на следното ниво. Nerf Ultra куршумите летаат до 25 метри. Цилиндарот со 6 куршуми е отворен одзади – свртен кон вас за да можете брзо да внесувате куршуми. Работи само со Nerf Ultra куршуми.

Нема на залиха

Спореди
SKU: HASE7922 Категории , ,
Бренд:: Nerf