Nerf Alpha Strike Hammerstorm Blaster

2.599 ден Со ДДВ

Подгответе се за епска битка со играчката Nerf Alpha Strike Hammerstorm. Овој одличен бластер е совршен за секоја авантура во Нерф. Има цилиндар со осум меки куршуми, што значи дека не мора да чекате додека го полните. Едноставно повлечете го чеканот?, насочете се и стрелајте кон целта. Комплетот доаѓа со 8 меки куршуми, па можете да играте веднаш штом ќе го отворите пакување.

Нема на залиха

Спореди
SKU: HASE6748 Категории , ,
Бренд:: Nerf