Nature Glamping

2.080 ден Со ДДВ

Охрабрете ја желбата на деца за на отворено со овој сет за кампување. Нека замислат возење велосипед низ шумата со Оливија и Миа. Тие можат да си играат со играчката верверица и да се преправаат дека гледаат со телескоп. Децата ќе обожаваат да го поставуваат шаторот за минифигури со неговиот прилично мек пластичен покрив, а потоа да го украсуваат кампот со светла.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 20LEG41392 Категории , ,
Бренд:: Lego
Brands