Mystery Castle

1.199 ден Со ДДВ

Децата можат да се борат против генералите на Скулкин или да создадат своја авантура со овој позитивен самурајски сет кој има отворена кабина за минифигури! Сетот The Samurai Mech вклучува и 3 минифигури со кул оружје за да ги зацврстите вашите борбени игри со самураи .

На залиха

Спореди
SKU: 19LEG70665 Категории , , Ознака:
Бренд:: Lego
Brands