Mysterious Castle

7.999 ден Со ДДВ

Овој комплет за составување ја комбинира отворената креативна игра на сетовите Lego со дигитална игра за извонредно искуство со зголемена реалност со еден или со повеќе играчи (AR). Дигитално интерактивен модел на замокот има многу карактеристики, вклучувајќи и достапна кула за набљудување и 6 минифигури.

На залиха

Спореди
SKU: 20LEG70437 Категории , , Ознака:
Бренд:: Lego
Brands