My First Mickey Build

699 ден Со ДДВ

Изградете ја оваа загатка со големи коцки правејќи во вашиот омилен лик од Дизни Мики. Малите деца можат да ја изразат својата креативност со преработка на Мики со 2 различни комбинации на облека: дневна комбинација на облека или пижами со капа за спиење.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 19LEG10898 Категорија