My First Car Creations

1.390 ден Со ДДВ

Прекрасна забава со градење и обновување на шарени возила.Со сортирање на боите може да се изгради хеликоптер, такси, камион за ѓубре и противпожарен камион или да се измешаат сите тули и да се создаваат бескрајни креации на автомобили, лесни за градење.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 19LEG10886 Категории , ,
Бренд:: Lego
Brands