My First All in One Box of Fun

1.952 ден Со ДДВ

Сетот 10572 има целосен опсег на коцки дупло за забавно склопување и повторно составување за креативна игра. Овој обемен комплет исто така содржи 2 елементи на отворени прозорци, симпатично куче и бројни коцки со соодветно украсени коцки за да му помогнете на вашето дете да развие вештини за броење. Постојат дури и екстра класични дупло коцки за покреативна забава.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 1410572 Категории , ,
Бренд:: Lego
Brands