Mr. Freeze™ Batcycle™ Battle

1.979 ден Со ДДВ

Децата можат да создадат свои возбудливи авантури како Бетмен и Робин и да се обидат да го спасат GOTHAM CITY from Mr. Freeze во сетот LEGO DC Batman Mr. Freeze Batcycle Battle. Оваа играчка LEGO Бетмен вклучува 3 LEGO минифигури со оружје, плус 10 избрани елементи на Action Pack за прилагодување на конструкции, минифигури и оружја.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 19LEG76118 Категории , ,
Бренд:: Lego
Brands